Susipažinkime, mes - Dominus Projektai. Nuo 2003 metų teikiame pastatų valdymo bei administravimo, inžinerinių sistemų techninės priežiūros, vidaus patalpų bei aplinkos valymo ir apsaugos paslaugas bei konsultacijas. Mūsų paslaugomis naudojasi klientai ne tik Lietuvoje, bet ir Baltarusijoje, ir Rusijoje (Kaliningrade) ir Jungtinėje Karalystėje (Londone). Tarptautinė patirtis mums leidžia greičiau tobulėti bei teikti pačios aukščiausios kokybės paslaugas mūsų reikliems klientams. Šiandien mes prižiūrime virš 500.000 m2 ploto nekilnojamojo turto objektų. Paslaugas teikiame ir gyvenamosios (gyvenvietės, daugiabučiai ir kt.), ir komercinės (prekybos centrai, biurų kompleksai, viešbučiai, restoranai, parduotuvės, ligoninės, logistikos centrai, sandėliai ir kt.) paskirties objektams.

Mums svarbi mūsų klientų gerovė. Vardan jos augame, didiname teikiamų paslaugų paketą ir siekiame tobulėti bet kurioje Dominus Projektai veiklos srityje. Kiekvieną Dominus Projektai bendrovę nuolat stebime ir audituojame, todėl veiklos rizika yra minimali. Tai – Dominus Projektai stiprybė ir tvirtas garantas mūsų klientams.

Pagrindinis Dominus Projektai tikslas - padėti savo klientams tapti savo sričių lyderiais. Tai įmanoma tik tada, kai yra sudarytos visos galimybės gilintis ir tobulėti toje srityje, kurioje esate geriausi. Mes, teikdami aukščiausios kokybės ūkio valdymo paslaugas, padedame savo klientams susikoncentruoti į jų tiesioginę veiklą. Ir tai yra puiki sintezė, kuri ypatingai naudinga jums! Nuolat investuodami į geriausius specialistus, tobulindami ir automatizuodami verslo valdymo procesus, mes sugebame pasiūlyti aukščiausią kokybę. Ir toliau stebinsime jus unikaliais sprendimais, dėmesiu bei paslaugų kaina, nes mes - savo srities profesionalai.

Jei norite tapti savo srities lyderiais – susisiekite su Dominus Projektai. Mums – pakeliui!

Visada palankus vėjas!


© 2003 Dominus Projektai